Izabela Zientek psycholog

Cześć, nazywam się Izabela Zientek!

Pomagam na przełomowym etapie życia przejść wewnętrzną transformację prowadzącą do samoakceptacji, aby realizować się i wieść życie w zgodzie ze sobą, które daje satysfakcję i spełnienie.

Wspieram osoby takie jak ja, które chcą żyć w zgodzie ze sobą, na własnych zasadach.

Szczególnie bliska mojemu sercu jest praca z kobietami, ponieważ czuję bliskość problemów, z którymi niejednej z nas przyszło się mierzyć i wiem jak ważne jest wsparcie drugiej kobiety.

Pomagam w budowaniu lepszych relacji z kobietami w naszym życiu – zarówno z córkami jak i matkami, które nosimy w sobie.

Praca z kobietami

Ukończyłam czterdzieści lat i jako kobieta w swoim życiu doświadczyłam wielu problemów, które towarzyszą niejednej z nas. Borykałam się z niepłodnością, która w znacznym stopniu zmieniła mnie jako kobietę. Było to trudne doświadczenie i wiem jaką można wtedy odczuwać bezsilność.

Teraz natomiast, gdy już jestem mamą, podzielam doświadczenia wielu z nas kobiet, które zmagają się z odpowiedzialnością wynikającą z roli mamy. Stąd wiem nad czym warto pracować dla zachowania równowagi we wszystkich rolach, które podejmujemy jako kobiety.

Zarówno z własnego doświadczenia, jaki z pracy z kobietami wiem, jak istotne w życiu są też nasze mamy („matka” to słowo dla mnie zbyt odległe;). Wiem zatem, że przyjrzenie się z bliska relacji z naszymi mamami często bywa kluczowe do budowania naszej świadomej i niezależnej kobiecości.

Sama w swoim życiu posmakowałam zarówno goryczy ze strony innych kobiet, jak i słodkiego WSPARCIA. Wiem po której stronie chcę znaleźć się na Twojej drodze!

#siostrzeństwo

Jeśli czujesz, że przyszedł czas na zmiany, jesteś w dobrym miejscu! Moim celem jest wspieranie w drodze do zmiany Twojego życia na lepsze.

A jeśli masz jakiś ciekawy projekt, w którym mogłabym pomóc, to  zapraszam do współpracy!

Moja misja

Moją Misją jest wspieranie w akceptacji siebie takimi jakimi jesteśmy, abyśmy mogły/mogli realizować swoje powołanie. A moim powołaniem jest współtworzenie wspólnoty kobiet opartej na współpracy i mądrej wymianie doświadczeń, aby wspierać się na co dzień oraz wspólnie działać w większych sprawach.

Izabela Zientek - PSYCHOLOG

Z zamiłowania i wykształcenia jestem PSYCHOLOŻKĄ, trenerką umiejętności psychospołecznych.

Mam wieloletnie doświadczenie w pracy podczas indywidualnych sesji, a także jako trenerka, nauczycielka akademicka, doradczyni zawodowa. Uwielbiam pracę z ludźmi, INSPIROWANIE do zmian! 

Współpracowałam i/lub współpracuję z takimi uczelniami jak: Uniwersytet Śląski, Akademia WSB, Wyższa Szkoła Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych a także Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach.

Nie tylko lubię pomagać innym w ich rozwoju, ale też sama jestem absolutną entuzjastką ciągłego rozwoju :) Robię to  na różnych seminariach, szkoleniach oraz warsztatach. Więcej n/t mojego wykształcenia i kompetencji – tutaj!

Uczestniczyłam także jako prelegentka w konferencjach i seminariach. Więcej o tym – tutaj!

Jestem również autorką publikacji naukowych itp. Więcej zobacz – tutaj!

Prywatnie

Jestem szczęśliwą żoną niezwykłego mężczyzny oraz mamą radosnej i empatycznej córeczki. To z rodziną lubię realizować kolejne moje pasje: jazdę na rowerze – mój rekord to 1500 km na sezon:). A także podróże, które dają mi możliwość poznania ludzi innych kultur i smaków ich kuchni.

W chwilach wolnych chwytam również za pędzle i tworzę. Powstają wtedy wielkoformatowe obrazy w akrylu, drobne akwarele lub różnego rodzaju rysunki m.in. takie które wykorzystuję podczas swoich warsztatów. Od kilku lat pasjonuje mnie także dawanie drugiego życia zdobytym meblom, które stylizuję nadając im nową tożsamość. Zapraszam na www.izabelalea.com, gdzie możesz zobaczyć jedną z moich pasji!

W życiu wykorzystuję swój potencjał!

Ze mną też to osiągniesz!

Wybierz jaka pomoc będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia!