sesje indywidualne

Jeśli czujesz, że przyszedł czas na zmiany…

Jeżeli jesteś gotowa/y na to, aby zrozumieć siebie i uwolnić się od schematów, które Cię blokują, to jesteś w dobrym miejscu!

Jako psycholożka z wieloletnim doświadczeniem, zadbam o atmosferę podczas naszych spotkań, traktując bezpieczeństwo i poczucie zaopiekowania się Tobą jako priorytet.

Podczas sesji indywidualnych mogę udzielić Ci pomocy psychologicznej w formie dostosowanej do Twoich potrzeb. Może to być wsparcie psychologiczne, interwencja kryzysowa czy też spotkania rozwojowe – coaching. Nie prowadzę terapii długoterminowej, ale gdy podczas naszych spotkań wyrazisz taką potrzebę, to będę wiedziała gdzie Cię pokierować.

Przed kontaktem ze mną nie musisz umieć nazwać, którego rodzaju pomocy potrzebujesz. Ważne, że otrzymasz wparcie, które jest Ci potrzebne!

Sesje indywidualne

pomoc psychologiczna
 1. Możesz umówić się ze mną telefonicznie (607 506 985), mailowo (izientek@akademiapotencjalu.pl) lub przez formularz kontaktowy w zakładce KONTAKT.
 2. Po wstępnym kontakcie prześlę Ci formularz z pytaniami, które jeszcze przed I sesją, pomogą Ci sprecyzować Twoje oczekiwania wobec mnie i naszych spotkań.
 3. I sesja jest bezpłatna i trwa ok 30 min. Podczas tej sesji (w siedzibie Akademii Potencjału lub on-line na zoom) omówimy zasady naszej współpracy i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. To sesja kontraktująca podczas której skupię się na Twoich potrzebach i ustalimy ilość naszych spotkań.
 4. Jeśli decydujesz się na pracę ze mną, to …
 • Pamiętaj! Zawsze dostosowuję się do Twoich potrzeb i oczekiwań.
 • Jeśli potrzebujesz interwencji kryzysowej, to trwa ona zwykle od 3-10 spotkań.
 • Proces rozwojowy prowadzę z reguły ok 4 lub 8 spotkań.
 • Wsparcie psychologiczna może obejmować 1 spotkanie np. w formie edukacji psychologicznej, lecz zwykle jest ich więcej (co określamy podczas I spotkania).
 • Spotkania odbywają się z reguły raz w tygodniu, 1 sesja trwa 50min.
 • Dodatkowo zwykle otrzymujesz ode mnie „prace domowe”, które pomagają Ci skupić się na zagadnieniu podejmowanym na sesjach i zwiększają efektywność Twojej pracy rozwojowej.
 • Nasze sesje mogą odbywać się on-line z włączonymi kamerkami na zoom/skype lub też na żywo w mojej siedzibie – Katowice ul. Bromboszcza 14/17.

 5. Zakończenie procesu. Kończymy nasze spotkania podsumowaniem i Twoją oceną stopnia realizacji celu, z którym przyszłaś/przyszedłeś.

Wybierz, który pakiet sesji indywidualnych będzie DLA CIEBIE odpowiedni!

Naciśnij zdjęcie poniżej i zobacz szczegóły.

Ilość i tematykę sesji  dostosujemy do Twoich potrzeb – poniżej orientacyjne propozycje.