pomoc psychologiczna Izabela Zientek

Podczas sesji indywidualnych mogę udzielić Ci pomocy psychologicznej w formie dostosowanej do Twoich potrzeb. Może to być wsparcie psychologiczne, interwencja kryzysowa czy też spotkania rozwojowe – coaching.

Zazwyczaj sesje indywidualne prowadzę w formie procesów, na które składa się kilka sesji, ale to Ty decydujesz na ile sesji się decydujesz.

Czas trwania jednej sesji to 50 min.

Ja ze swojej strony gwarantuję pełne zaangażowanie, merytoryczne przygotowanie i wiedzę, sprawdzone narzędzia i doświadczenie. Przede wszystkim jednak ważne jest dla mnie zbudowanie atmosfery zaufania i bezpieczeństwa.

Sesje mogą odbywać się stacjonarnie w siedzibie Akademii Potencjału – Katowice ul. Bromboszcza 14/17 lub on-line poprzez Zoom/Skype.

Zazwyczaj sesje indywidualne prowadzę w formie procesów, na które składa się kilka sesji. Gdy uznasz, że jest Ci to potrzebne, pakiet można wydłużyć.

Jeśli tak zdecydujesz, to istnieje też możliwość skorzystania z pojedynczej sesji.

Tutaj zobacz pakiet 4 lub 8 sesji rozwojowych, a także pakiet 3 sesji interwencyjnych.

Jeśli chcesz się umówić lub masz jeszcze jakieś pytania to zapraszam do kontaktu telefonicznego (607 506 985), mailowo (izientek@akademiapotencjalu.pl) lub przez formularz kontaktowy w zakładce KONTAKT.