Buduj świadomość – wprowadzaj zmiany” to pakiet 4 sesji (+ bezpłatna sesja wstępna).

Jest to propozycja dla osób, które są gotowe włożyć wysiłek w pracę nad swoim rozwojem i chcą wprowadzać zmiany, aby żyć szczęśliwiej i realizować się.

To pakiet dla osób, które mają już zdefiniowany problem, z którym chcą się zmierzyć i są gotowe na intensywną pracę w tym jednym obszarze.

Jakiego obszaru mogą dotyczyć nasze sesje?

  • Odczuwasz brak wiary w siebie.
  • Chcesz lepiej poznać siebie, odkryć swój potencjał i popracować nad samoakceptacją.
  • Towarzyszy Ci brak motywacji, wytrwałości w działaniu.
  • Brakuje Ci odwagi, aby wyrażać siebie i żyć zgodnie ze sobą.
  • Szukasz równowagi w życiu pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym.
  • Chcesz zmienić pracę, ponieważ nie daje ci ona satysfakcji, ale nie wiesz od czego zacząć.
  • …a może po prostu chcesz popatrzeć na siebie i swoje życie z innej perspektywy, ponieważ czujesz, że drepczesz w miejscu.

Jeżeli czujesz, że powyższe twierdzenia choć w części mówią o Tobie, to skontaktuj się ze mną.

Tej pracy nie zrobię za Ciebie, ale pomogę Ci w odnalezieniu właściwej drogi, nakieruję na ścieżkę właściwego działania. Zadając Ci właściwe pytania, pomogę Ci dotrzeć do odpowiedzi, które są w Tobie.

Czas trwania jednej sesji to 50 min.

Ja ze swojej strony gwarantuję pełne zaangażowanie, merytoryczne przygotowanie i wiedzę, sprawdzone narzędzia i doświadczenie. Przede wszystkim jednak ważne jest dla mnie zbudowanie atmosfery zaufania i bezpieczeństwa.

Sesje mogą odbywać się stacjonarnie w siedzibie Akademii Potencjału – Katowice ul. Bromboszcza 14/17 lub on-line poprzez Zoom/Skype.

Zazwyczaj sesje indywidualne prowadzę w formie procesów, na które składa się kilka sesji (w tym wypadku proponuję Ci pakiet 4 sesji, ale istnieją też inne pakiety). Gdy uznasz, że jest Ci to potrzebne, pakiet można wydłużyć. Istnieje możliwość skorzystania z pojedynczej sesji.

Tutaj zobacz pakiet 8 sesji rozwojowych lub też pakiet 3 sesji interwencyjnych.

Jeśli chcesz się umówić lub masz jeszcze jakieś pytania to zapraszam do kontaktu telefonicznego (607 506 985), mailowo (izientek@akademiapotencjalu.pl) lub przez formularz kontaktowy w zakładce KONTAKT.