„Moje powołanie” to pakiet  8 sesji po 50 min. (+bezpłatna sesja wstępna).

To pakiet dla osób gotowych na wewnętrzną transformację w kilku obszarach. W procesie będziemy pracować na wartościach, przekonaniach oraz postawach.

Będzie to wnikliwa praca nad budowaniem własnych zasobów, aby określić swoje powołanie i wyznaczyć drogę do jego realizacji.

Kiedy warto popracować w ten sposób?

  • Masz w sobie potrzebę znalezienia odpowiedzi na kilka ważnych pytań zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.
  • Chcesz uświadomić sobie co jest dla Ciebie najważniejsze: co jest wartością w Twoim życiu zawodowym i/lub prywatnym aby podążać zgodnie z własnymi  
  • Czujesz, że marnujesz swój potencjał, tkwiąc w tej samej sytuacji od lat.
  • Zauważasz, że warto poprawić kilka obszarów Twojego życia, abyś żyć w zgodzie ze sobą, a nie spełniać oczekiwania innych.
  • Chcesz wykorzystać swój potencjał tak, aby świat wokół zmieniał się na lepsze.
  • … a może szukasz pomysłu na siebie i chcesz więcej pasji w swoim życiu, aby dawało Ci wreszcie radość i spełnienie.

Jeżeli czujesz, że powyższe twierdzenia mówią o tobie, to skontaktuj się ze mną.

Wierzę, że każdy posiada własne zasoby umożliwiające samorealizację, dlatego pomogę Ci przezwyciężyć blokady, które stają na Twojej drodze do dalszego rozwoju.

A poświęcony czas i Twoje zaangażowanie w proces rozwojowy zaowocują stabilniejszą zmianą w obszarach, które są dla Ciebie ważne.

Czas trwania jednej sesji to 50 min.

Ja ze swojej strony gwarantuję pełne zaangażowanie, merytoryczne przygotowanie i wiedzę, sprawdzone narzędzia i doświadczenie. Przede wszystkim jednak ważne jest dla mnie zbudowanie atmosfery zaufania i bezpieczeństwa.

Sesje mogą odbywać się stacjonarnie w siedzibie Akademii Potencjału – Katowice ul. Bromboszcza 14/17 lub on-line poprzez Zoom/Skype.

Zazwyczaj sesje indywidualne prowadzę w formie procesów, na które składa się kilka sesji (w tym wypadku proponuję Ci pakiet 8 sesji, ale istnieją też inne pakiety). Gdy uznasz, że jest Ci to potrzebne, pakiet można wydłużyć. Istnieje możliwość skorzystania z pojedynczej sesji.

Tutaj zobacz pakiet 4 sesji rozwojowych lub też pakiet 3 sesji interwencyjnych.

Jeśli chcesz się umówić lub masz jeszcze jakieś pytania to zapraszam do kontaktu telefonicznego (607 506 985), mailowo (izientek@akademiapotencjalu.pl) lub przez formularz kontaktowy w zakładce KONTAKT.