• Chcesz być postrzegana jako profesjonalistka?
  • Chcesz z klasą prowadzić rozmowy biznesowe i jak zachować się podczas ważnych spotkań?
  • Chcesz wiedzieć jak reprezentować siebie i swoją firmę także podczas mniej oficjalnych okazji.

Pierwsze wrażenie jakie robimy, często jest kluczowym elementem, od którego zależy nasz awans, bądź kolejny kontrakt. Dlatego to czy potrafimy zachować się zgodnie z etykietą, okazując szacunek naszemu klientowi lub szefowi, może zaważyć na naszej dalszej karierze.

Etykieta w biznesie

Bardzo często ważne dla nas decyzje zawodowe zapadają nie w biurach, lecz w zaciszu restauracji podczas biznesowych spotkań. A sposób w jaki radzimy sobie w tej dziedzinie ma duży wpływ na odbiór naszej osoby. Poznanie i stosowanie zasad etykiety w biznesie, w tym także etykiety przy stole sprzyja wytworzeniu atmosfery szacunku i zaufania, co w życiu zawodowym jest kluczem do sukcesu.

Dla kogo?

Warsztaty skierowane są dla kobiet, które poprzez poznanie i stosowanie zasad savoir vivre w biznesie, pragną okazywać respekt wobec osób, z którymi współpracują, a przy tym chcą czerpać z tego przyjemność:)
.

Po co?

Celem warsztatów jest:
• Rozwój świadomości na temat roli jaką odgrywa etykieta w budowaniu własnego wizerunku zawodowego.
• Zdobycie wiedzy na temat różnic pomiędzy etykietą towarzyską a etykietą w biznesie.
• Kształtowanie umiejętności właściwego witania się, wymiany wizytówkami oraz sprawnego poruszania się podczas „przyjęć na stojąco”
•  Poznanie zasady precedencji i kulturalnego zachowania się podczas "przyjęć przy stole".

.

Jakie korzyści dla Ciebie?

•  Pogłębienie pewności siebie w kontaktach z klientami biznesowymi, na których chcemy zrobić dobre wrażenie.
• Polepszenie własnego wizerunku, jako profesjonalisty i tym samym reprezentowanie swojej firmy w sposób wyróżniający się.
•  Nabranie wprawy w sytuacjach wymagających znajomości etykiety.

.

Czas trwania: 4h

.

Jaka jest inwestycja?

349pln

Akademia Potencjału

Izabela Zientek – z zamiłowania i wykształcenia psycholog, trener umiejętności psychospołecznych, doradca zawodowy.

Ukończyła psychologię ze specjalizacją: psychologia pracy i organizacji, psychologia menedżerska na Uniwersytecie Śląskim. Absolwentka Szkoły Trenerów Metrum Warsztaty i Doradztwo Psychologiczne.

Posiada 12- letnią praktykę doradczą z klientem indywidualnym, a także szkoleniową w zakresie m.in. poczucia samoskuteczności, planowania kariery zawodowej, komunikacji interpersonalnej, kreatywności, asertywności, umiejętności menedżerskich, etykiety w biznesie czy też doradztwa zawodowego.

Przez lata współpracowała z uczelniami wyższymi, a swoje zainteresowania naukowe przekuwa w praktykę. Jest autorem publikacji naukowych z zakresu środowiska przestrzennego pracy oraz samoskuteczności w karierze międzynarodowej.

Jest członkiem Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania Matrik, a także Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Organizacji.

W czasie wolnym oddaje się swoim pasjom, m.in. maluję obrazy- głównie wielkoformatowe w akrylu. Poza tym z ogromną przyjemnością zajmuję się odnawianiem i stylizacją mebli nadając im nowy, niepowtarzalny charakter.

Jesteś zainteresowana warsztatami?

Napisz pod adres izientek@akademiapotencjalu.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego, a dowiesz się o najbliższym terminie i miejscu warsztatów.

    *Pola wymagane