Akademia Potencjału o mnie

Cześć!
Nazywam się Izabela Zientek.

.

Z zamiłowania i wykształcenia jestem psychologiem, trenerem umiejętności psychospołecznych. Jestem także wieloletnim nauczycielem akademickim, doradcą zawodowym. Uwielbiam pracę z ludźmi, INSPIROWANIE do zmian!

Aby Cię wspierać i ułatwić Twój rozwój, założyłam AKADEMIĘ POTENCJAŁU.

.

Wierzę, że wszystko czego potrzebujesz

jest w Tobie, ja pomogę Ci to odkryć!

.

.

Swoje doświadczenie zawodowe buduję od ponad 13 lat. W pracy z grupą czuję się „jak ryba w wodzie”. Jestem wtedy na właściwym miejscu i uwielbiam ten moment, gdy grupa przy moim udziale osiąga wyznaczony cel rozwojowy!

Podczas indywidualnej pracy z klientem nawiązuję szczególny rodzaj relacji, który pozwala maksymalnie wykorzystać potencjał klienta. Czy może być coś lepszego? :)

.

Dodatkowe informacje dotyczące mojego wykształcenia i kompetencji znajdziesz   Tutaj :)

.

Nieustannie rozwijam się również naukowo.  A wiedzę teoretyczną przekuwam w praktykę. Współpracowałam i/lub współpracuję z takimi uczelniami jak: Uniwersytet Śląski, Akademia WSB, Wyższa Szkoła Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych a także Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach.

 

Uczestniczyłam także jako prelegent w konferencjach czy seminariach.

Informacje dotyczące moich wystąpień na konferencjach znajdziesz    Tutaj :)

.

Jestem również autorem publikacji naukowych itp. Zobacz   Tutaj :)

.

.

Prywatnie

Jestem szczęśliwą żoną niezwykłego mężczyzny oraz mamą cudownej i szalonej córeczki. To z rodziną lubię realizować kolejne moje pasje: jazdę na rowerze – mój rekord to 1500 km na sezon:) a także podróże, które dają mi możliwość poznania innych kultur i smaków.

W chwilach wolnych chwytam również za pędzle lub markery i tworzę. Powstają wtedy wielkoformatowe obrazy w akrylu lub różnego rodzaju rysunki m.in. takie które wykorzystuję podczas swoich warsztatów. Od kilku lat pasjonuje mnie także dawanie drugiego życia zdobytym meblom, które stylizuję nadając im nową tożsamość.

Lubię też wyzwania! Jednym z nich było stworzenie strony www. Stronę, na którą patrzysz zbudowałam samodzielnie. Podoba Ci się? Dodam, że  nie jest to jedyna strona www mojego autorstwa, z której jestem dumna ;) Zapraszam też na www.izabelalea.com, gdzie możesz zobaczyć jedną z moich pasji!

.

W życiu wykorzystuję swój potencjał!

Ze mną też to osiągniesz!

Wybierz jak chcesz abym Ci pomogła!

       Warsztaty                   Sesje indywidualne              Blog